Filmy reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form współczesnej reklamy.

Połączenie obrazu, dźwięku i ciekawej koncepcji pozwala dotrzeć do każdej grupy docelowej, bez względu na to, jaki produkt chcesz promować. Filmy reklamowe silnie oddziałują na emocje osób je oglądających, dzięki czemu spoty telewizyjne oraz emitowane w kinie lub w Internecie stanowią jedną z najefektywniejszych form reklamy.
Dzięki nim przekazujesz wszelkie wartości stojące za Twoim produktem oraz korzyści płynące z jego wyboru.

Zaufali nam

ORLEN
VOLKSWAGEN
ROMET
MEDIA EXPERT
ARKUS & ROMET GROUP
SGB

Postaw na filmy reklamowe!

Trudnimy się produkcją filmów reklamowych, dzięki którym zwiększasz sprzedaż produktów i podnosisz zaufanie grupy docelowej do Twojej firmy.
Przygotowujemy reklamy, które pomagają Ci zrealizować wszystkie cele marketingowe oraz pomagają podkreślić wyjątkowość Twojej firmy. Kreacja jest dopasowana do gustów Twojej grupy docelowej, co sprawia, że podkreślasz cechy produktu zgodne z wartościami najistotniejszymi dla Twoich odbiorców. Dzięki temu przekonujesz grupę docelową, że oferowane przez Ciebie produkty są właśnie dla niej – grupa docelowa utożsamia się z Twoją firmą i poleca ją innym. Nasza oferta obejmuje również szeroką ofertę filmów reklamowych dla miast i samorządów!

Skłonisz grupę docelową do konkretnych działań

Podczas tworzenia filmów reklamowych dla firm, niezbędne jest przygotowanie kreacji, która będzie nie tylko ciekawa i oryginalna - najważniejszym aspektem każdego spotu jest skłonienie grupy docelowej do konkretnych zachowań. Jeżeli chcesz skłonić odbiorców do zakupu nowego produktu z Twojej oferty, zajmiemy się kreowaniem zupełnie innego filmu niż w sytuacji, gdy pragniesz namówić grupę docelową do zakupienia promocyjnych opakowań produktów o większej pojemności lub z edycji limitowanych. Bez względu na cel, jaki chcesz osiągnąć, film reklamowy zagwarantuje Ci jego osiągnięcie.

GET STARTED

0$

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Suwak wyceny

Od 3 000 do 5 000 zł

Niech nadzieja nie gaśnie, to wcale nie jest za mało!

Co możemy przygotować? Opracowanie koncepcji na podstawie materiałów dostarczonych od klienta, zdjęcia typu dokumentalnego, montaż obrazu, podstawowy grading, nagranie lektora oraz budżetowe rozwiązania ze stocku.

Polecany budżet dla:  

Videorelacje, Film Promocyjny

Od 5 000 do 15 000 zł

Panie kierowniku, już się robi!

A co konkretnie?

Stworzymy scenariusz, zapewnimy pełny zespół realizacyjny, podstawowe oświetlenie planu, uzgodnimy szczegóły scenograficzne. Później oczywiście montaż, grading, nagranie lektora, stock… A może potrzeba zdjęć lotniczych?

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 15 000 - 30 000 zł

Panie mecenasie sztuki, co możemy zrobić dla Pana?

Z naszej strony oferujemy scenariusz, pełny zespół realizacyjny, budowę scenografii, elastyczne możliwości oświetleniowe, zdjęcia lotnicze, montaż, grading, nagranie lektora oraz w razie potrzeby efekty.

Może uda się pozyskać kompozytora muzyki do projektu? Jesteśmy dobrej myśli.

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 30 000 - 50 000 zł

Panie prezesie, zaczęła się poważna rozmowa.

Proponujemy scenariusz, pełną ekipę filmową, rozwiązania premium przy wyborze kamery, optyki i oświetlenia planu, udział znanych aktorów, możliwość udziału statystów.

Później naturalnie pełna postprodukcja - montaż, grading, nagranie lektora, skomponowana na potrzeby projektu muzyka.

A może jest niezbędna złożona postprodukcja online? 

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 50 000 zł - sky is the limit!

Można wszystko!

Spełnimy każde marzenia realizacyjne, znajdziemy i przyprowadzimy na plan ulubionego aktora, pojedziemy na wyśnioną lokację, zapewnimy najwyższej jakości sprzęt i technikę. 

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

You need to select an item to continue

Przejdź dalej

Dowiedz się więcej!

Summary

OpisInformacjeIlośćCena
Zniżka
Suma:

Poproś o ofertę!

Film reklamowy krok po kroku

Aby stworzyć efektywne filmy reklamowe dla firm, rozpoczynamy pracę od przekazania Ci briefu. W briefie zamieszczasz najważniejsze informacje dotyczące produkcji, jaką chcesz zamówić - określasz w nim rodzaj produktu i jego największe atuty, grupę docelową, a także touchpointy, czyli miejsca styku z odbiorcami.

Następnym krokiem jest stworzenie persony, czyli profilu odbiorcy Twojego produktu. Jest to punkt niezbędny, by lepiej wczuć się w emocje potencjalnego nabywcy oferowanego przez Ciebie produktu – dzięki temu dopasujemy charakter filmu reklamowego do oczekiwań Twoich i Twojego odbiorcy.

Tworząc personę, niejako wchodzimy wraz z Tobą w umysł i emocje osoby, która ma nabyć produkt i poznajemy, w jaki sposób wskazana przez Ciebie grupa docelowa postrzega świat. Daje to możliwość wyostrzenia cech produktu, jakie sprawią, że odbiorca wybierze właśnie Twoją, a nie inną ofertę – pokażesz te cechy w nietuzinkowym spocie, który na długo zapadnie w pamięci Twojej grupy docelowej.

Po przygotowaniu profilu persony, przedstawimy Ci treatment, czyli koncepcję spotu. Jeżeli koncepcja Ci się spodoba, napiszemy scenariusz, przygotujemy storyboardy i rozpoczniemy pracę nad filmem. Następnie przeprowadzimy castingi, wybierzemy lokalizację, w jakiej nakręcimy spot, zrealizujemy zdjęcia i przejdziemy do montażu oraz udźwiękowienia. Gotowy film przekażemy Ci na wybranym przez Ciebie nośniku.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas!

Imię i Nazwisko: *

Nazwa firmy: *

E-mail: *

Numer telefonu: *

Data realizacji: *

Miejsce realizacji: *

Informacje dodatkowe: