Filmy promocyjne - pokaż się z Twojej najlepszej strony

Kim jesteśmy, jacy jesteśmy i dlaczego robimy to, co robimy - tak najprościej można wyjaśnić, co firmy chcą przekazać w filmach promocyjnych. Trwające od kilkudziesięciu sekund do kilku minut materiały video pokazują, jakie wartości kryją się za działalnością przedsiębiorstwa, jaka jest jego misja i dla kogo przeznaczone są jego produkty. Dzięki nim „wydobywamy” na zewnątrz wszystko, co kryje się za świetnością produktów, jakie oferujesz.

Zaufali nam

ORLEN
VOLKSWAGEN
ROMET
MEDIA EXPERT
ARKUS & ROMET GROUP
SGB

Pokaż innym, jak mają Cię widzieć

Filmy promocyjne dla firm służą przede wszystkim budowaniu wizerunku marki wśród Twoich klientów. Materiały wideo umieszczane na stronach internetowych firm lub miast, portalach społecznościowych oraz emitowane w telewizji czy w kinie silnie oddziałują na odbiorców, dlatego zachęcamy Cię do wyboru tej formy promocji – jest to najlepszy sposób, by pokazać szerszemu gronu odbiorców, jak wyjątkowa jest Twoja firma.
Dzięki filmom promocyjnym grupa docelowa poznaje powody, dla których powinna przywiązać się do Twojej firmy i oferty. Z tego powodu w czasie tworzenia spotu staramy się wyostrzyć wartości, misję i cele prowadzonej przez Ciebie firmy, by stały się one jasne dla odbiorców produktów. Nasza oferta obejmuje również szeroką ofertę filmów promocyjnych skierowanych dla miast!

Bez względu na budżet

W materiale wideo wykorzystujemy oryginalność i atrakcyjność Twojej firmy oraz oferowanych produktów, co sprawia, że wyznaczasz nowe trendy na rynku. Bez względu na budżet, jakim dysponujesz, stworzymy filmy promocyjne przynoszące konkretne efekty – zwiększające świadomość istnienia Twojej marki wśród jej odbiorców, poprawiające wizerunek Twojej firmy, podnoszące sprzedaż produktów i budujące trwałe relacje ze wskazaną przez Ciebie grupą docelową.
Rozpoczynając pracę nad filmem promocyjnym dla Twojej firmy, dokładnie Cię poznajemy i dopytujemy, jakie wartości chcesz pokazać swoim odbiorcom. Wartości te przenosimy do spotu, dzięki czemu Twoja marka jest postrzegana przez grupę docelową dokładnie tak, jak sam tego chcesz.

GET STARTED

0$

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Suwak wyceny

Od 3 000 do 5 000 zł

Niech nadzieja nie gaśnie, to wcale nie jest za mało!

Co możemy przygotować? Opracowanie koncepcji na podstawie materiałów dostarczonych od klienta, zdjęcia typu dokumentalnego, montaż obrazu, podstawowy grading, nagranie lektora oraz budżetowe rozwiązania ze stocku.

Polecany budżet dla:  

Videorelacje, Film Promocyjny

Od 5 000 do 15 000 zł

Panie kierowniku, już się robi!

A co konkretnie?

Stworzymy scenariusz, zapewnimy pełny zespół realizacyjny, podstawowe oświetlenie planu, uzgodnimy szczegóły scenograficzne. Później oczywiście montaż, grading, nagranie lektora, stock… A może potrzeba zdjęć lotniczych?

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 15 000 - 30 000 zł

Panie mecenasie sztuki, co możemy zrobić dla Pana?

Z naszej strony oferujemy scenariusz, pełny zespół realizacyjny, budowę scenografii, elastyczne możliwości oświetleniowe, zdjęcia lotnicze, montaż, grading, nagranie lektora oraz w razie potrzeby efekty.

Może uda się pozyskać kompozytora muzyki do projektu? Jesteśmy dobrej myśli.

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 30 000 - 50 000 zł

Panie prezesie, zaczęła się poważna rozmowa.

Proponujemy scenariusz, pełną ekipę filmową, rozwiązania premium przy wyborze kamery, optyki i oświetlenia planu, udział znanych aktorów, możliwość udziału statystów.

Później naturalnie pełna postprodukcja - montaż, grading, nagranie lektora, skomponowana na potrzeby projektu muzyka.

A może jest niezbędna złożona postprodukcja online? 

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

Od 50 000 zł - sky is the limit!

Można wszystko!

Spełnimy każde marzenia realizacyjne, znajdziemy i przyprowadzimy na plan ulubionego aktora, pojedziemy na wyśnioną lokację, zapewnimy najwyższej jakości sprzęt i technikę. 

Polecany budżet dla:

Film reklamowy, Film Promocyjny, Film Wizerunkowy, Film Korporacyjny, Film Instruktażowy

You need to select an item to continue

Przejdź dalej

Dowiedz się więcej!

Summary

OpisInformacjeIlośćCena
Zniżka
Suma:

Poproś o ofertę!

Niech zobaczą Cię na nowo

Przygotowujemy filmy promocyjne nie tylko dla nowych marek, ale również dla firm, które przeszły rebranding lub borykają się z kryzysami wizerunkowymi. Zdarza się, że kilka nietrafionych reklam, nieudana zmiana logo czy niedostosowane do grupy docelowej punkty styku poważnie naruszają wizerunek przedsiębiorstwa, lecz stworzenie ciekawego i oryginalnego filmu promocyjnego sprawi, że poradzisz sobie nawet w takiej sytuacji.

Filmy promocyjne dla firm z problemami wizerunkowymi, pomogą Ci nie tylko zażegnać kryzys, ale i pokazać Twoje przedsiębiorstwo grupie docelowej w zupełnie nowym świetle.

Umiejętnie dobrane sposoby komunikowania do odbiorców, prawidłowo określone touchpointy, dobrze dopasowany dźwięk, barwy i tło filmu sprawią, że klienci Twojej marki zmienią opinię o niej i zaczną się z nią identyfikować, choć wcześniej uważali, że jest ona dla innych osób. Dzięki temu grupa docelowa ponownie sięgnie po Twoje produkty i poleci je innym, co znacząco poprawi sprzedaż.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas!

Imię i Nazwisko: *

Nazwa firmy: *

E-mail: *

Numer telefonu: *

Data realizacji: *

Miejsce realizacji: *

Informacje dodatkowe: